Rendvédelmi kiállítás a Lévai iskolában

2015. február 11-én ünnepélyes keretek közt nyitották meg  Tiszacsegén – Európában is ritka – dr. Gulyás István nyugalmazott rendőralezredes magángyűjteményéből álló rendvédelmi vándorkiállítást “Rendvédelmi szervek történelme” címmel.
A kiállítás fő védnöke Farkas József r. ezredes, Jász-Nagykun-Szolnok megyei rendőrfőkapitány. Főtámogatója dr. Francsics Ottó ny. r. ezredes a Magyar Rendőrmúzeum Baráti Kör Kulturális Egyesület elnöke.

A kiállítás megtekinthető 2015. május 11-ig Tiszacsege Fő u. 27.sz. alatt található Lévai iskolában.

Nyitva: Hétfő – Péntek: 9:00 – 15:00 óráig, Szombaton 9:00 – 12:00 óráig

A kiállítás létrejöttét és az ünnepélyes megnyitót támogatta Tiszacsege Város Önkormányzata, dr. Papp József Városi Könyvtár és Művelődési Otthon, Tiszacsege Kommunális Szolgáltató Szervezet, Csege-Rév Bt.